ירושלים – מלחה

אחורה - סניפים

ירושלים – מלחה

קניון מלחה, דרך אגודת ספורט בית"ר 1, ירושלים כשר

שעות פתיחה

  • ראשון – חמישי: 11:00-22:30
  • שישי: 11:00-15:00
  • שבת: 50 דק' אחרי צאת השבת עד 22:59

סניף פיצה האט בקומה השלישית בקניון מלחה הוא סניף המסעדה היחיד ברשת. מלצרים,

אווירה מיוחדת ותפריט שיחזירו אתכם חזרה אלינו.

פיצה בירושלים – מלחה: הפיצה הכי טעימה בארץ

יש תפיסה שגויה ארוכת טווח שטוענת שפשוט אי אפשר למצוא פיצה נהדרת באמת בישראל, מחוץ לערי המרכז. ובכן, הגיע הזמן להיפטר אחת ולתמיד מהמיתוס המיותר הזה. אפשר למצוא פיצה נהדרת בכל אחד מהסניפים של פיצה האט ברחבי הארץ, כמו למשל פיצה בירושלים – מלחה, שמציעה טעמים משובחים, טריים ואותנטיים.

מציאת הפיצה הכי טובה בארץ היא תהליך מדעי בהחלט. החיפוש אחר הפיצה הטובה ביותר מתחילה בזיהוי פיצריות בירושלים, שמציעות מגוון עשיר של טעמים נהדרים, כך שמה שנשאר לכם זה רק לבחור באתר או בסניף פיצה האט בירושלים – מלחה, את הטעמים המועדפים עליכם.

פיצריות בירושלים במגוון עשיר של טעמים לכל העדפות התזונה

יש פיצריות כשרות בירושלים שלא שמעו על טעמים משעממים והן מציעות שילובים מדהימים ממש כמו הפיצריות בתל אביב או בכל מקום אחר במרכז. אז כן, גם פיצה כשרה בירושלים – מלחה מקבלת היום סוף סוף את הקרדיט שמגיע לה.

כדי שפיצרייה תיחשב לטובה ביותר, היא צריכה שיהיה לה תפריט שמציע מספיק אפשרויות לשומרי כשרות, לטבעונים ולאנשים שחיים על תזונה ללא גלוטן, או שלפחות יהיה לה תפריט עם חלק מיוחד של פיצה ללא גלוטן.

אנשים שחיים על תזונה ללא גלוטן פשוט נמנעים מגלוטן, אך אינם נמנעים מהטעמים היוקרתיים העשירים האחרים הנפוצים ברשת פיצה האט.

הזמנת פיצה בירושלים אפשרית היום באחד משבעת הסניפים בעיר, שידועים בהתאמת הפיצות שלהן לכל ההעדפות התזונתיות, כולל פריטים מקומיים שתרמו לאמינות הרשת במשך השנים, ועד סניפים חדשים של פיצריות בירושלים שמתאימות גם לטבעונים וצמחונים שמצהירים שאלו הן הפיצריות הטובות ביותר בארץ.

בעוד שאנשים שמחפשים פיצה טבעונית בירושלים עשויים להתקשות במציאת פיצה משובחת שתואמת את העדפות התזונה שלהם, פיצה בירושלים – מלחה ידועה בטעמים האגדיים שלה, עם המנות הקלאסיות של השף, שמאפשרות הזמנת מנות נלוות לפיצה, כמו לחמים, פוקאצ'ות, סלטים, שתייה, וקינוחים.

פיצה בירושלים לכל אירוע

אנשים שזמינים משלוחי פיצה בירושלים, ימצאו את עצמם מתוגמלים במיוחד על ידי כל אחת מהאפשרויות של פיצה בירושלים – מלחה, כמו למשל אפשרויות הזמנת משלוחים למסיבה, ליום הולדת, או לכל אירוע אחר, ואפילו פיצה בהזמנה אישית.

תשאלו כל אחד שמחפש פיצה בירושלים לאן ללכת, וסביר להניח שתופנו לסניף פיצה בירושלים – מלחה, שידוע במגוון האפשרויות המוצעות במקום. הסניף קיים במשך שנים רבות ומציע לסועדים חוויית אכילה אותנטית, כולל בירה מהחבית ופיצות אפויות באבנים. היום התפריט מכיל מגוון עשיר של פיצות, כולל פיצה משפחתית בירושלים עם טעמים יצירתיים ושילובי המיטב של הרשת.